Podklady

Přímá komunikace s autorkou nebo zpracování na dálku

Pokud se na samostatnou práci necítíte nebo na ni nemáte čas, dohodneme se na zpracování hotových podkladů. Můžete si vybrat mezi přímou komunikací s autorkou nebo zpracováním na dálku, kde za vás pokyny přepošlu autorovi, který si přeje pracovat bez kontaktu s klientem.


Zpracování na dálku

Pro zpracování na dálku se stačí domluvit e-mailem a zaslat poptávkový formulář, který je ke stažení níže. Najdu pro vás vhodného autora, který podklady zpracuje. Pokyny pro vás přepošlu autorovi, který si přeje pracovat samostatně bez kontaktu s klientem. Autora můžete kdykoli kontaktovat přes e-mail info.skola.hrou@gmail.com.

Cena za normostranu pohybuje od 350 Kč 

Zapracování poznámek vedoucího práce je v ceně zahrnuto. 

Každá práce prochází antiplagiátorskou kontrolou, obsahovou kontrolovou a korekturou.


Přímá komunikace s autorkou

Zpracování podkladů s přímou komunikací má mnoho výhod. Svou práci můžete konzultovat práci po telefonu nebo na platformě, která vám nejvíce vyhovuje. Osobní setkání je možné v Ostravě a okolí.

Cena za normostranu pohybuje od 500 Kč 

Zpracování poznámek vedoucího a příprava na obhajobu jsou zahrnuty v ceně

Osobní spolupráce má omezenou kapacitu kvůli časovým nárokům 

Zašlete poptávkový formulář na terezabarinova@gmail.com nebo zavolejte na +420 733 427 197. Připravím individuální kalkulaci s ohledem na délku práce, téma, složitost výzkumu a další náležitosti.

Ing. Tereza Bařinová

Závěrečné práce se standardně v ČR i EU počítají dle počtu normostran, kdy 1 NS obsahuje 1800 znaků včetně mezer. Podklady se zpracovávají podle daného standardu, pokud se předem nedohodneme jinak. Počítá se pouze text od úvodu po závěr, doplňkové části jsou zdarma, např. úvodní strany, abstrakty, seznam zdrojů.